Witamy w Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej

Ponieważ szanujemy czas naszych klientów zachęcamy do telefonicznego umawiania wizyt. Staramy się przyjmować umówionych pacjentów o wyznaczonych godzinach. Pacjenci nieumówieni przyjmowani są  w miarę możliwości.

Dla państwa wygody honorujemy płatności kartą.

 

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00
oraz w soboty 9.00-12.00
tel. 58 522-12-54

Pani recepcjonistka rejestruje pacjentów, udziela wszelkich informacji oraz prowadzi sklepik z karmami, dietami, odżywkami oraz środkami do pielęgnacji zwierząt oraz produktami leczniczymi dostępnymi bez recepty.

W poczekalni znajduje się specjalna waga dla naszych pacjentów.

pikieldr wet. Marcin Pikiel – właściciel praktyki

Absolwent Wydziału Weterynarii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (1984). Doktor nauk weterynaryjnych w dziedzinie chirurgii zwierząt. Specjalista chorób psów i kotów oraz koni. Zajmuje się okulistyką weterynaryjną oraz geriatrią. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Okulistyki Weterynaryjnej (ESVO) i Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

 

lek. wet. Barbara Tarnowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (2004). Specjalista Chorób Psów i Kotów (2011).  Doświadczona internistka.

 

 

Weronika Saran – technik weterynarii

Prowadzi recepcję przychodni. Udziela informacji z zakresu świadczonych u nas usług oraz żywienia i dobrostanu zwierząt. Jest nieocenionym asystentem lekarza weterynarii. Wykonuje zabiegi profilaktyczne i pielęgnacyjne. Prywatnie opiekunka psów i kotów.

 

 

 

 

 

Najczęściej odwiedzającymi nas pacjentami są oczywiście koty i psy. Tym zwierzętom staramy się zapewnić kompleksową opiekę weterynaryjną poprzez profilaktykę oraz leczenie zachowawcze i chirurgiczne. Współpracujemy z kilkoma praktykami w Trójmieście co umożliwia nam konsultowanie trudnych przypadków.

Dr Marcin Pikiel jest specjalistą chorób psów i kotów.  Szczur, mysz, chomik, świnka morska lub inny gryzoń to pacjenci u nas mile widziani.  Naszymi pacjentami bywają także gady i płazy. Trudne przypadki konsultujemy z dr n.wet. Mirosławem Kalickim – lekarzem z oliwskiego zoo.

Konie to pacjenci, którym świadczymy pomoc wyjazdową. Specjalistą chorób koni jest dr Pikiel, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń narządu wzroku koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych. Dzięki stałej współpracy z Ogrodem Zoologicznym w Oliwie mamy okazję brać udział w leczeniu niecodziennych pacjentów. Oto kilka przykładów.